Květen 2012

Poslední květnový článek

31. května 2012 v 21:09 | NaMi |  Deník
Ahoj, normálně jsem ten koncert zvládla a bylo to v klidu :D .

No dneska jsme měli na devět, profesoři se rozjíždějí na výlety, to byla ajina. Procvičovali jsme, cause v pondělí budem psát na tu lekci mega písemku. Další hodinu měla být franina, ale byli jsme spojeni se španělštinou. Pak byl zemák, zase jsme se koukali na prezentace o nějakých státech Asie. Potom byla Matika, to jsme dobírali mocniny v geometrii a Pythagorovu větu. Pak jsme šli domů, hodné výlety, co?

Po šklole jsem si ještě zkoušela skladby co budu hrát. No, potom jsem tam teda šla. přišla jsem, na židlích na chodbě seděli jen dva mí spoluhráči, učitel byl zavřený ve třídě. No tam jsme tam 3/4 hodiny seděli a hráli všichni najednou své skladby. Znělo to moc pěkně XD. No tak o půl páté to začalo a teď hráli ty nižší ročníky, ale já jsem šestý, tak jsem byla devátá z jedenácti. A jedenácti jsme byli jako souborka. Tak to trvalo 3/4 hodiny, pohoda.

Statistiky XD
květen - 18 článků

Tak čau

Natka

Dnešek

30. května 2012 v 21:41 | NaMi |  Deník
Zítra mám koncert :(.

Dneska jsme v tělocviku, bylo asi 28°C, běhali tři kolečka na obřím hřišti, vedle malého hřiště, na školním hřišti, našeho gymplu. Pak jsme na tom obřím hřišti HRÁLY FOTBAL A HÁZENOU. Takže jsme málem chcíply. Potom byla hudebka, to jsme měli volnou zábavu, protože tam měli zkoušku na nějakou zítřejší soutěž. Potom byla výtvarka, to jsme se dívali na film, profesorku přišla navštívit její bývalá studentka, tak kecaly na chodbě. Tak se nějak z koukání na fil stala ještě volnější zábava. Kluci si hráli s nastavovacími lavicemi a dávali si páku. Pak jsem jela papá domů.

Odpoledne jsem měla hudebku, v souborce jsem se nasmála, totálnímu kažení úplně snadného jednohlasu spoluhráče. Ve své hodině, jsem se smála taky, bohužel sobě, protože ty skladby rozhodně nevypadaly, že bych je měla zítra hrát na předehrávce. XD

PS: Tohle jsem musela psát dvakrát, protože jsem si to omylem smazala. To jsem ale šikovná.

Tak čau

Natka

VT - zase

25. května 2012 v 12:41 | NaMi |  Deník
Zase jsme v VT a tentokrát místo dějepisu. První hodinu jsem přiběhla do třídy a dozvěděla jsme se, že máme na devět. Pak byla dvouhodinovka z čejáku a to přišel v půlce hodiny. Další hodinu jsme se dívali na film - "strášně zajímavý" - Panna a netvor. Áchjo. Pak byla chemie a teď děják.

Super zpráva je, že příští úterý máme ředitelské volnö, nebude elektřina.

Ahoj

Natka

Čtvrtek 24. května

24. května 2012 v 20:39 | NaMi |  Deník
Ahoj, dnešek jsem přežila takhle -
První hodinu(na deset) jsme měli Franinu (někteří Němčinu nebo Španinu) to bylo vklidu. Pak byla dvouhodinovka z Matiky, ta mě málem zabila (yawn). Hrůza, pak jsem jela domů, SAMA :( Moje kamarádka totiž jela za koníčkem. Pak jsem doma dělala něco, už nevím co, ale určitě se tady v blízké době objeví nové fotky a obrázky, které už se mi nakupily, jen se mi nechcou skenovat. Zítra máme ajinu, před týdnem jsme psali. Jejky, jejky. Pak bude nudná škola a VOLEJBAL :D Zítra budeme hrát naposledy v hale, pak už na antuce :/ V neděli pojedeme na zápas taky na antuce, bude sranda, jestli bude pršet XD.

Jéj, úplně jsem zapoměla na ten dnešní koncert!!! No přišla jsem tam ve čtyři, učitel přišel o půl (začátek koncertu) pak jsme čekali deset minut a tři minuty hráli. Takže jsem tam byla 3/4 hodiny, kvůli blbým třem minutám, no je to normální?!

Tak čaues.

Nutela, teda Natka :D

středa 23. května

23. května 2012 v 19:14 | NaMi |  Deník
středa 23. května
Od pondělka do dneška jsme měli na devět, zítra budeme mít na deset a v pátek normálně šest hodin, pokud nám něco neodpadne. Všechno díky maturitám. Ty mám ráda. Dnešek byl celkem v pohodě, první hodinu jsme měli hudebku, dívali jsme se na nějakou patlaninu o Krysařovi, akorát natočenou za 24 hodin, takže byla spíš o opilcích v autě, kteří ječeli na všechny strany (Málem jsem usla). Další hodinu jsme měli děják, koukali jsme se na prezentaci o Michelangelovi. Pak byla Fyzika, kde mě vyzkoušela - 1 :D . Pak byla Biola a my psali na členění do řádu ( hrabaví, potáplice, potápky a podobně). Pak byl oběd a papá domů. Doma jsem si musela zahrát na kytaru a pak jela do hudebky. Tam jsem se dozvěděla něco tak úžasného, jako že mám zítra koncert. A příští týden taky. Před hodinou jsem se konečně dostala domů.

Doufám že váš učitel vám něco jako koncert oznímí aspoň týden dopředu.

Mějte se

Natka

VT

22. května 2012 v 10:48 | NaMi |  Deník
Momentálně jsem v VT ve škole. Máme tady zemák, a volnou zábavu. Tak píšu jenom tak. Nudím se, u nás na škole jsou maturity. Tak jsme měli na devět a končíme v jednu. Privní hodinu jsme měli matiku a další hodinu je Franina a pak chemie. Už jsem byla zkoušena v pátek, tak se tak moc nebojím. Tak zase napíšu, čau.

Recenze - Lázně Klimkovice

19. května 2012 v 18:51 | NaMi |  Recenze
Sobotu 19.května, jsem strávila tím, že jsem se spolu s babičkou, dědou a s bráškou procházela po okolí Klimkovických Lázní. Prošli jsme jen část areálu, které byla upravená.

Klikačka pro colors

19. května 2012 v 11:36 | NaMi |  Gallery
Jenom jsem se nudila.
PS:Přidám ještě něco do galerie.

Pátek 18. května

18. května 2012 v 18:07 | NaMi |  Deník
Dneska, jsem přišla do školy, a měli jsme angličtinu, v té jsme rozděleni na dvě poloviny. Psali jsme písemku, takže nic, pak byla Matika, v té jsme, pro změnu měli psát písemku, ale napsali, UFF. Pak byl čejak, nuda. Potom byla chemie, byla jsem zkoušena, pak Fyzika, to bylo v klidu. A dějepis nám odpadl, protože profesorka nebyla ve škole. Pak jsem na kole jela do volejbalu a asi před hodinou jsem přijela.

Tak se mějte

Natka

Katastrofický den

17. května 2012 v 16:43 | NaMi |  Deník
Dneska byl úplně "senzační" den. Přišla jsem do školy, první hodina Biola, zkoušel, ale já jsem byla zkoušena první za tohle pololetí, a ani se neptejte co jsem dostala. Ten den co jsem byla zkoušena do druhého pololetí se uzavíraly známky z prvního, v kterém jsem měla z Bioly jedničku. A on mě vyzkoušel. No fajn, trochu jsem se rozkecala. Další hodinu byla občanka, psali jsme písemku na takové "zajímavé" věci, jako Inflace, nabítka a poptávka, peníze, konkurence atd. Pak byla Franina, tak to bylo v klidu, dostali jsme Francouzkou čokoládu. Pak byl zemák, ze kterého jsme taky psali. Na státy Asie, ale ona tam přidala slepu mapu, ze které jsme psali asi před dvěma měsíci, takže jsem to pochopitelně neuměla. No tak asi budu mít na vysvětšení první trojku. SUPER!!!! A to jenom kvůli toho, žr jsme jednou psali písemku za trest, protože naše velice "inteligentní" spolužečka seděla na zemi a četla si valentývku, kterou spolužáci chtěli poslaat profesorce z Ajiny, ale nakonec to neudělali. Z té jsem jako ostatní dostala úplně "skvělou" známku. Pak byla Matika, otrava. A poslední hodina nám odpadla, protože profesor byl někde, nevím kde. Já jsem šla k doktorce.

Tak čau
Natka