Červen 2012

Jak to u mě vypadá? ...

28. června 2012 v 14:45 | NaMi |  Deník
...chcete to jedním slovem? ...
...ZLE!!!

Už pozítří :D

27. června 2012 v 16:15 | NaMi |  Deník
Už pozítří :D...

Už v pátek jedu do Londýna :D ...
...moc se těším...
...jen ještě přežít zítřek...
...pak se zbalit...
...a...
...odletět...
...

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
No fajn, dneska jsem byla se spolužačkou na beachvoleyball, pro VYŠŠÍ gympl, všechno jsme prohrály, překvapivě. Takže jsme tam byly nejmladší. První zápas jsme projely 25:4 druhý 25:9 třetí, pozor 25:19 a čtvrtý nejlepší 25:22, ten jsme vedly celou dobu, až do 22. bodu. Bylo to super, líbilo se mi tam, a nemusela jsem do školy :D . Včera jsme byli na chemii na hradě, strášně zábavný. Nejlepší bylo hélium :D . V pondělí jsme měli sportovní den. Hrály jsme vybišu - holky, kluci fotbal. Potom se běžela štafeta a sprinty, já bych to klidně běžela, ale nějak jsem nepostřehla, kdy se do toho přihlašovalo. Běhám celkem rychle. V neděli jsem měla ještě turnaj s volejbalem, poslední. Ráno to vypadalo, že bude hnusně a odpoledne jsem přijela spálená. I brýle mi jdou vidět na xychtu :D. Zítra jdeme do divadla a pak budem čistit skříňky a lavice Křičící. To bude zábava!!!
No a dneska odpoledne jsem měla jíz do hudebky normálně, to je na 16:20, ale zavolal, že mám přít už v půl 3, já už jsem byla doma :D . Tak jsem se šla kouknout na jízdní řád co máme na ledničce a že to jede 15:15, tak jsem šla na zastávku a viděla jsem odjíždet dřívější bus, tak jsem se kokla v kolik to jede podle jízdního řádu tam a jelo to o deset minut později, tak jsem tam tak stála a potom jsem začala fotit na mobil, totální kraviny. No já je sem dám.

Mějte se, a čekejte fotky z Londýna, ty ale budou foceny tetiným nebo strejdovým foťíkem. (Ten strejdův je úplně BEST!!!)
Natka
(fotky dám do galerie)

Fotky, fotky, fotečky :D

25. června 2012 v 18:29 | NaMi |  Deník
Ahojte :D
Píšu vám, že jsem zase trochu fotila, tak se můžete podívat do galerie :) . To jsem se nudila a pak jsem si hrála s králíčkama :D Potom jsem si z nudy založila stránky s fotkami :D potom se můžete podívat na podobné nstránky mých dvou kamarádek -
Marci a Denči . :D

Další fotky :D

23. června 2012 v 20:39 | NaMi |  Gallery
Tak po týdnu zase tady :D , přidávám další fotky králíků do galerie :) , Včera jsem si četla knížku - Zakrslý králík od Fritze Dietricha Altmanna , ještě ji nemá dočtenou, cause se mi chtělo spát :D , A dneska jsem králíkum koupila hřeben XD , jim se líbí, když je češu. Taky se douzavirály známky :D , toto pololetí jsem totálně zkazila XD . Příští bude lepší.

Králíčci, venku - fotky

17. června 2012 v 21:40 | NaMi |  Deník
Čaute, v pátek jsme byli s králičkama poprvé venku, tak tu dám nějaké fotky :D
Byli jsme s nimi venk i v sobotu a dneska, ALE V SOBOTU JSME JELI DO KINA S BABIČKOU STREJDOU BRATRANCEM A BRÁŠKOU. D o Karoliny, byla jsen tam poprvé, a je to tam fakt pěkné, a ny Madagaskar 3D tam bylo snnad jen osm lidí. No co, já to říkala, všichni se tam přišli podívat, a vrátili se ke starýmu dobrýmu Shopinu a futura. :D No tak teď už ty fotky -


Překvápko-pokračování

13. června 2012 v 20:12 | NaMi |  Deník
No tak tak králíčci jsou rozebraní, toho malýho hnědýho si vzal bratranec(Maty) a toho šedého bráška(Vašek).
Babička nám koupila klec na ně, novou a Matymu taky, teď je máme v obýváku vedle klece na křečky, jenže ty máme bohužl rozdělené, cause se perou. :(

Tak pěknej večer,

Nutela :D

Překvápko

13. června 2012 v 14:17 | NaMi |  Deník
Babička mi volala, že přijede děda z práce, a že mu mám jít otevřít. A že chce slyšet co řeknu až přijde, mě to přišlo divné. Ale čekala jsem až přijede autem, kterému v práci říkají "žába", pracovním autem. Asi za dvě minuty přijel. A nesl klec se třemi malými králíčky. Dva jsou hnědí a jeden šedý, můj je hnědý s visícíma ušima, a bráška s bratrancem si musí vybrat, jeden hnědého s normálními oušky a druhý šedého normálními oušky. Je to opožděný dárek na den dětí XD. Prý předtím nebyli.

Tady jsou fotky. :D

Trochu pozdě, ale přece :D

6. června 2012 v 21:56 | NaMi |  Deník
Zítra jedeme ze třídou do Brna - Na výlet, pojedeme Dvě a půl hodiny vlakem :D To byl hlavní požadavek naší třídy - jet vlakem co nejdéle. Přijedeme o půl sedmé večer.

Dneska mi můj učitel z hudebky řekl, že příští čtvrtek mám zkoušky, ať se na zpaměť naučím dvě stupnice a akordy k tomu.

Je trochu pozdě - 21:53 , no ale se nudím, a než půjdu spát tak ještě píšu, v brzké době se tu snad objeví článek k tématu týdne, Normálnos, ta je vzácná, ale přesto se je :D

Tak mějte se
vaše adminka

Nutela, tak fajn Natka :D

Tomu neuvěříte :D

3. června 2012 v 13:08 | NaMi |  Co se děje?
Normálně si kreslím a teď na mě volá taťka ať se kouknu z okna. :D
A po ulici před naším domem si to vykračuje něčí kráva. Jako fakt kráva :D.

Komix- Lego :D

2. června 2012 v 13:07 | NaMi |  Co se děje?
Ahojte, mám nemocného brášku, tak si s ním stavím lego. Fotíme příběh a budeme si z něj dělat komix :D . Teď jsme začali dělat zimu, polovinu balíčku vaty a deset balíčků kapesníků XD . Dneska nemám co dělat, ale budu se muset učit do ajiny :( .
Tak to je vše :D čau . Natka