Už pozítří :D

27. června 2012 v 16:15 | NaMi |  Deník
Už pozítří :D...

Už v pátek jedu do Londýna :D ...
...moc se těším...
...jen ještě přežít zítřek...
...pak se zbalit...
...a...
...odletět...
...

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
No fajn, dneska jsem byla se spolužačkou na beachvoleyball, pro VYŠŠÍ gympl, všechno jsme prohrály, překvapivě. Takže jsme tam byly nejmladší. První zápas jsme projely 25:4 druhý 25:9 třetí, pozor 25:19 a čtvrtý nejlepší 25:22, ten jsme vedly celou dobu, až do 22. bodu. Bylo to super, líbilo se mi tam, a nemusela jsem do školy :D . Včera jsme byli na chemii na hradě, strášně zábavný. Nejlepší bylo hélium :D . V pondělí jsme měli sportovní den. Hrály jsme vybišu - holky, kluci fotbal. Potom se běžela štafeta a sprinty, já bych to klidně běžela, ale nějak jsem nepostřehla, kdy se do toho přihlašovalo. Běhám celkem rychle. V neděli jsem měla ještě turnaj s volejbalem, poslední. Ráno to vypadalo, že bude hnusně a odpoledne jsem přijela spálená. I brýle mi jdou vidět na xychtu :D. Zítra jdeme do divadla a pak budem čistit skříňky a lavice Křičící. To bude zábava!!!
No a dneska odpoledne jsem měla jíz do hudebky normálně, to je na 16:20, ale zavolal, že mám přít už v půl 3, já už jsem byla doma :D . Tak jsem se šla kouknout na jízdní řád co máme na ledničce a že to jede 15:15, tak jsem šla na zastávku a viděla jsem odjíždet dřívější bus, tak jsem se kokla v kolik to jede podle jízdního řádu tam a jelo to o deset minut později, tak jsem tam tak stála a potom jsem začala fotit na mobil, totální kraviny. No já je sem dám.

Mějte se, a čekejte fotky z Londýna, ty ale budou foceny tetiným nebo strejdovým foťíkem. (Ten strejdův je úplně BEST!!!)
Natka
(fotky dám do galerie)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama