Jsem zpátky :)

6. července 2012 v 14:34 | NaMi |  Co se děje?
Ahojte, v pátek o půl noci jsem přijela vlakem z Prahy.
--------

V pátek ráno jsem odjela vlakem do Prahy, když jsem vystoupila, potkala jsem kamarádku z volejbalu, která vystoupila z vedlejšího vagónu. Tak jsem zjistila, že ona jela do Makedonie, potom jsem s ní seděla v nějakém bufetu na hlavním nádraží až přišel můj strejda s tetou a její taťka. Pak jsme jeli ke strejdovi do práce, kde jsme nechali auto a nějaký jeho kamarád nás hodil na letiště. Tam jsme odevzdali kufr, můj vážil jenom 7.4 kg, a šli na oběd, potom jsme šli na gate, já jsem nepípala, a pak nás bus odvez k letadlu, samozdřejmě šly první priority, a zabraly místa, kde sis mohl natáhnout nohy a pak jsme šli my, letěli jsme letadlem společnosti wizz (ty letadla jsou růžovo fialový -KLIK )

Celou dobu jsem se koukala z okna (taky jsem letěla poprvé).

Za necelé dvě hodiny jsme přistáli na Lutonu. Tam jsme prošli přes kontrolu pasů (té ženské vadilo, že jedu se srejdou bez dopisu od rodičů XD) Pak jsme chytali kufr a šli jse na bus (Luton airport) co nás odvezl na nádraží. Pak jsme jeli vlakem do metra a po červené lajně na hanger lane tam jsme byli ubytováni v hotelu Premier Inn. Všechno bylo do fialova, a bylo to tam moc pěkný( KLIK ). Ještě ten samý den jsme šli na procházku do tesca. šli jsme mezi domama, jeden měl žluté dveře jeden červené dajší modré, zelené, tyrkysové, růžové (můj foťák se mohl zbláznit) - dám vám to do galerie - Lodnýn(až je proberu).

Jinak zítra zase jedu na chatu (ne naši - my chatu nemáme) do jeseníků, na týden. Ale svůj netbooček si vezmu s sebou. A napíšu, co jsme dělali další dny v Londýně, mějte se.

čau
Nutela :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama