Konečně zpátky, narozky, čau Wifinko, kuře 100x jinak atd.

15. července 2012 v 21:03 | NaMi |  Co se děje?
A konečně jsem zpátky z dovolené v jeseníkách.


Doufám že příští rok pojedeme fakt už na tu jižní moravu, cause mám jeseníků plné zuby (nějak "brzo" po těch pár třech letech, co jsme tam projeli skoro všechno.) Ale bylo to fajn, každá dovolená je fajn (aspoň z těch mojich) Byla to myslím pátá dovolená s babičkou, bratrancem, bráchou a samozdřejmě dědou.
V neděli jsme jeli parním vláčkem do osoblahy, tam se nedalo dělat nic, maj tam pěknej park, ale jinak Brrr. Tam jsme si zašli do nějaké restaurace, jediné co jsme našli, když nepočítám Pohostinec, kde by se člověk udusil. No upřímě řečeno, fakt bych tam bydlet nechtěla. Pak jsme po třech hodinách konečně mohli nasednout do vlaku a jet zpátky. Cestou zpátky jsem na jedné zastávke čekali 40 minutna pravidelný vlak do osoblahy, tak jsme stáli na vyhýbce a bylo to opravdu velmi zábavné. Fakt jsme nemohli vyjet pozějc?! Jsem mohla sedět v parku na lavičce a koukat na volejblové hřiště.
V pondělí jsme se šli projít po vesničce, a jeden pán nám ukazoval, pokud to měl doma zatopené před 15-ti lety.

V úterý jsme šli na ..............................PRADĚT!!! .............. jsem málem chcípla, byl strašnej hic, a když jsme se vydrápali na vysílač začalo lejt, tak jsme krásně zmokli a cause nám ujel poslední úterní autobus , jsme šli PĚŠKY těch 5 kiláku po lé debilní asvaltce až do karlové studánky.
Ve středu jsme jeli na pizzu a já šikovná jsem se kopla do židle (mělá jsem sandále na té dovolené jednou a byla jsem tak šikovná) a zlomila si nehet na pali na tři části a tekla mi krev, tak jsem až do pátku chodila s láplastí, ale pak mi ruply nervy a ustřihla jsem to.
Ve středu jsme nedělali nic, jen hráli bedminton.

Ve čtvrtek to samý a o půl noci přijel strejda a teta se kterými jsem byla v Londýně (dopíšu to pozdějc) .

V pátek jsme šli na mořský oko, říkala jsem že to bude kaluž. Prý si tam někdo dlouhodobě zapakkoval v minulé století nějakej trabant, či co. (to auto mělo nějaký číslo atd. ale to si fakt nepamatuju.)
No, a v sobotu, tedy včera jsme ve dvě hodiny přijeli a v 5, byla oslava, cause jsem ve čtvrtek me 13 NAROZENINY :D (konečně)

Popravdě jsem si myslela, že tam Wifinka fakt bude a nebyla, tak jsem vám to nemohla dopsat. :(

Když jsem byli v nějakých potravinách, třeba v mini albertě a zeptali jsme se, cause já to fakt miluju, jestli namaj koření na grilovaný hermelín, a pokaždé se na nás dívali jak na exoty. Tak jsme ho posypali normálním grilovacím kořením a chutnalo to jako divné kuře - z toho název Kuře 100 x jinak :D

No to by bylo všechno pěknej den.

Fotky jsem dala do galerie :)


Tak čaute :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama